Zdravotní cvičení

Cvičení probíhá vždy v pondělí a ve čtvrtek od 18 do 19 hodin.

Je určeno všem lidem, kteří mají chuť starat se o svou tělesnou schránku. To znamená, že není žádné omezení ze strany věku ani pohlaví.

Cvičení je zaměřeno hlavně na udržování dobrého stavu pohybového aparátu jako celku, není to cvičení rehabilitační nebo léčebné.

Celá hodina je vedena v klidném tempu, přirozeným cvičením se působí na rozvoj celkové pohyblivosti, posilování potřebných svalových skupin a protahování svalů s tendencí ke zkracování. Cvičí se na podložkách, které jsou v sokolovně k dispozici. Požaduje se čistá obuv na přezutí do tělocvičny.

Poplatek je na kalendářní rok:cvičenci mladší než 18 let a starší než 65 let850,- Kč
 pro ostatní1 200,- Kč

Tento jeden poplatek umožňuje také cvičení v jakékoliv jiné skupině.

Cvičení vedou cvičitelky:v pondělí Eliška Ondráková, tel. 605 241 239
 ve čtvrtek Dana Kratochvílová, tel. 607 993 703

Cvičitelka Eva vzkazuje:
Občas každou z nás něco bolí: krční páteř, záda, kyčle atd. To všechno lze cvičením ovlivnit  a je to jen na nás! Hodně problémů mizí, když se žena naučí mít se alespoň trochu ráda. Opravdu se vyplatí přemoci nechuť, kdy si říkáme: „Já se naskáču za celý den dost,  tak si zasloužím večer usednout do křesla k televizi, a nějakou dobrotu k tomu“.
Jednou to zkuste přijít mezi nás, pak se rozhodněte. Začít můžete – mimo letních prázdnin – KDYKOLIV. První cvičení je zadarmo, potřebujete jen přezůvky, vše ostatní včetně dobré nálady dodáme. Těšíme se na Vás.