Rodiče s dětmi

cvičitelky  Helena Hrivňáková, tel. 728 404 292

Eva Šťastníková, tel. 720 11 84 82

Miluše Cetlová, tel. 736 212 949

Každá skupina je samostatná, cvičíte jedenkrát týdně, buď pouze vždy v pondělí nebo jen ve čtvrtek; podle toho, kam se zapíšete.

Není možné docházet do cvičení na oba termíny, nebo je střídat.

Toto cvičení je určené pro děti 2,5 až 4leté s doprovodem rodičů nebo prarodičů.
Je přizpůsobeno věku dětí, hodina se skládá ze tří částí:
Úvodní je rozcvička pomocí říkanek a písniček.
Druhá část spočívá v nácviku dovedností pomocí nejrůznějšího nářadí, které je rozmístěno po celé tělocvičně a děti je musí postupně zdolávat.
Třetí slouží ke zklidnění společnými tanečky.
Nakonec se rozloučíme a těšíme se společně na příští týden.

Začít se cvičením můžete kdykoliv. Potřebujete – dítě i vy – jakýkoliv pohodlný cvičební úbor a hlavně oba obuv na přezutí do tělocvičny.
Máme pěknou šatnu, ve které se převlékáte.

Poplatek je 1 500 Kč na školní rok.  Noví členové platí 2 200 Kč (+ 700 Kč zápisné)

Praktikujeme to tak, že přijdete poprvé, zkusíte si, jestli vám cvičení vyhovuje, dostanete (k vyplnění doma) přihlášku, kterou odevzdáte při příštím cvičení.

Platba možná pouze v hotovosti.