TTC Znojmo – oddíl stolního tenisu

Zdravíme všechny příznivce stolního tenisu a toho našeho obzvlášť

Blíží se nám začátek nové sezóny i školního roku a my pro vás máme po delší době pár novinek, které, jak pevně věříme, budou super.

Začneme tou nejlepší, ze které máme asi tu největší radost a to, že v našem klubu znovu obnovujeme tréninky pro děti. Proto zveme všechny rodiče, aby přivedly svoje dětičky (v rozmezí 6-10 let), které by se chtěly naučit stolní tenis, na první trénink, který bude v pátek 2. září 2022 od 17:00 ve znojemské sokolovně. Děti ať mají s sebou sportovní obuv a oblečení. Pokud mají tak i pálku a samozřejmě také klidně můžou vzít s sebou i své kamarády. Bližší info bude upřesněno na prvním tréninku. Pokud máte nějaké dotazy už nyní, tak se na nás neváhejte obrátit tady na našich FB stránkách.https://www.facebook.com/people/Klub-stoln%C3%ADho-tenisu-Sokol-Znojmo-Orel-Unanov/100044452571410/
Už teď se na vás těší nový tým trenéru.

Další dobrou zprávou je to, že se nám podařilo udržet 2. ligu a tudíž i tuto sezónu k nám budou jezdit týmy z Havířova, Ostravy ale i třeba z Hradce Králové. Novinkou pro tuto sezónu bude přesun Áčka ze sokolovny do únanovské orlovny, takže Únanov poprvé v historii bude hostit takto vysokou soutěž napříč všemi sporty. Doufáme, že vy, diváci, spolu s našimi borci z A-týmu vytvoříte skvělé prostředí, ze kterého si hosté snadno odvážet body nebudou. Hned první domácí zápas bude 17. a 18. září, kdy v sobotu od 14:00 přivítáme TJ Sokol PP Hradec Králové C a v neděli pak od 10:00 TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2. Všichni jsou srdečně zváni, tak si rozhodně nenechte ujít tento historický moment pro Únanov a přijďte naše kluky povzbudit….určitě se bude na co dívat.

Mějte se krásně, užívejte poslední prázdninové dny a budeme se těšit až se zase potkáme za ping-pongovými stoly.